Cursurile online pe care le sustinem sunt foarte detaliate, intuitive, interactive si cu un suport constant pentru cei care le urmeaza, atat in ceea ce priveste desfasurarea, cat si prin feedback-ul acordat la fiecare tema. Ne mandrim in continuare cu echipa noastra extinsa de traineri si cu faptul ca avem singurul curs online din tara care sa fie construit pe o platforma dedicata si nu doar sa fie un simplu schimb de mail-uri cu informatii. Te invitam la trei sesiuni de curs inedite, care acopera o larga abordare a domeniului fotografic, fie ca esti incepator, fie ca vrei sa te perfectionezi in fotografia de natura sau cea de portret.

Foto: Dan Dinu
Foto: Dan Dinu

INITIERE IN FOTOGRAFIE – 21 ianuarie – cu Dan Dinu

Primii pasi sunt de obicei mai grei, asa ca este bine sa ai un sprijin in acest sens. Cursul nostru are nu mai putin de 300 de pagini si 600 de fotografii ilustrative. Ca sa nu crezi ca numai noi credem ca este un curs reusit, iata ce spune unul dintre cei care l-au urmat:

“Este un curs pe care il recomand celor care vor sa invete corect tehnica fotografica. Dan si echipa Photolife, va vor veni in ajutor cu niste lectii foarte bine concepute, cu explicatii detaliate, insotite de multe fotografii exemplificative. Datorita acestui curs am invatat sa privesc altfel prin vizorul aparatului foto si am o alta perceptie asupra fotografiei.” – Ilie Apafi

OAMENII IN FOTOGRAFIE - 4 februarie - cu Tatiana Volontir si Luiza Boldeanu
OAMENII IN FOTOGRAFIE – 4 februarie – cu si

OAMENII IN FOTOGRAFIE – 4 februarie – cu Tatiana Volontir si Luiza Boldeanu

Daca deja stii cate ceva despre fotografie si esti pasionat in special de portret, iti oferim un curs extrem de complex, in care sa aflii foarte multe despre acest domeniu. Trainerii nostrii au pregatit pentru tine peste 400 de pagini cu informatii si aproximativ 800 de fotografii din care sa inveti. Iata si care a fost reactia unuia dintre participanti:

“Atunci cand vrei sa incepi sa faci un lucru serios ai nevoie de profesionisti care sa te indrume. Tatiana si Luiza au fost cele doua aripi cu ajutorul carora mi-am luat zborul spre… fotografie. Deopotriva profesioniste, doamne si prietene, uneori poate prea indulgente (ca sa nu imi franga elanul), m-au facut sa-mi doresc sa devin mai bun, mai atent, mai inventiv, mai dezinhibat, mai serios.” – Vasile Sorin Tarcea

Foto: Dan Dinu
Foto: Dan Dinu

NATURA IN FOTOGRAFIE – 01 aprilie – cu Dan Dinu

Fotografia de natura este un domeniu fascinant si ofera celor pasionati nu numai imagini frumoase, dar si momente unice petrecute in aer liber. Cursul are aproximativ 400 de pagini si peste 800 de fotografii, fiind o calatorie in sine. Iata ce ne spune unul dintre cei care l-au urmat in trecut:

“Recomand cu convingere acest curs pasionatilor de fotografie si natura. Personal am fost impresionat de modul de prezentare, continut si feedback-ul primit din partea lui Dan Dinu. Cursul este realizat intr-un mod profesionist, cu mare atentie pentru detalii. Am acumulat foarte multe notiuni, dar si inspiratie, pe care sper ca am si inceput sa le pun in practica. Cu siguranta, dupa parcurgerea cursului voi fi si mai motivat sa ies in mijlocul naturii, sa particip la ture foto si chiar la proiecte fotografice.” – Theodor Alexandru Dinulescu

 

Mai multe informatii despre cele trei cursuri gasesti aici.  Te invitam sa studiezi cu atentie tematica si sa te convingi cu adevarat despre profesionismul cu care abordam fiecare detaliu. Te asteptam sa te alaturi celor peste 1000 de pasionati care au facut deja asta.

No tags for this post.

Leave a Reply